1;2c1;2c Rodzaje reklamy a kasetony

Rodzaje reklamy a kasetony

Różnego rodzaju reklamy bywają użyteczne w różny sposób. Radio dociera głównie do starszych osób, które, przesiadując dłużej przy odbiorniku, słuchają wiadomości i – występujących najczęściej w tym czasie – reklam. Niemniej, ogłaszanie istnienia wspaniałych produktów tą drogą jest wybitnie nieefektywne, wskutek czego mobilni i nowocześni przedsiębiorcy muszą szukać innych dróg.

Czasami najlepszą drogą są gazety i – ostatnio niezwykle modny sposób reklamy i prowadzenia działań marketingowych – internet. Reklama zewnętrzna pozostaje często poza zainteresowaniem tego rodzaju podmiotów, aczkolwiek, warto wiedzieć, że w najbliższym sąsiedztwie firmy powinno się umieścić fizycznie pewien rodzaj “marketingowego pomocnika”.

Podobnie jak banery i billboardy, zewnętrzne kasetony podświetlane są bez wątpienia jednym z najlepszych, bezpośrednich sposobów dotarcia do tradycyjnych, inaczej nieosiągalnych klientów. Przechodnie, chodząc nieopodal firmy mogą zainteresować się jej usługami i z nich w końcu skorzystać.

Comments are closed.