1;2c1;2c Kasetony pomagają firmie

Kasetony pomagają firmie

Duża firma, która zainwestowała ogromne pieniądze w najróżniejsze rodzaje marketingu, nadal nie będzie mogła uzyskać optymalnej ilości klientów. To stwierdzenie może wydawać się kontrowersyjne, ale jego celem jest tylko zwrócenie uwagi na pewien problem, jak jeszcze lepiej rozwinąć skrzydła przedsiębiorstwa. Wielu nowoczesnych marketingowców i szefów zapomina o tradycyjnych metodach bezpośredniej reklamy.

Kasetony podświetlane, podobnie jak innego rodzaju loga i bannery oraz billboardy, mimo iż najczęściej znienawidzone, zarówno przez sklepikarzy jak i przechodniów, są po dziś dzień skuteczne.

Można to wykazać, sprawdzając dochody dwóch sklepów na tej samej ulicy, posiadających strony internetowe i pewną siatkę klientów. Bez wątpienia ten zaopatrzony w kasetony reklamowe umieszczone nad wejściem będzie dla zwykłych przechodniów atrakcyjniejszy. Dlaczego? Ano dlatego, że oni, nie mając dostępu do strony internetowej danego sklepu, zainteresowali się jego usługami i towarami właśnie dzięki reklamie zewnętrznej, nad wejściem.

Comments are closed.