1;2c1;2c Jak zadbać o dobry image – kasetony

Jak zadbać o dobry image – kasetony

Dbanie o wizerunek firmy to nie tylko udane kontrakty, liczne kontakty i zadowolone grono klientów. Ważny jest wizerunek firmy w mediach, w gazetach, w telewizji i w internecie. To niezaprzeczalny fakt – dzięki kolorowej stronie internetowej można dotrzeć do większej ilości ludzi niż tradycyjnie. Nowe technologie wyprzedziły zwykłe sposoby komunikowania się kilkukrotnie i nie ma w tym niczego dziwnego.

Reklama zewnętrzna została już dawno wyparta przez marketing internetowy, który – najczęściej oryginalny, nietypowy i kontrowersyjny, przyciąga niezwykle dużo młodych osób, dzielących się wzajemnie informacjami i rozprzestrzeniającymi wieści wśród znajomych. Dotarcie do nowych, potencjalnych klientów nigdy nie było prostsze a zarazem… trudniejsze. Kasetony podświetlane nie wystarczają by móc uchodzić za najlepszą firmę w mieście, teraz liczy się coś więcej.

Mówi się nawet, że przedsiębiorstwo bez własnej strony internetowej – nie istnieje. To smutne, ale prawdziwe, tak bowiem wygląda dzisiejszy świat nowoczesnych technologii.

Comments are closed.